Hakkımızda

İnsanlar tarih boyunca mevsim koşulları ile mücadele etmek zorunda kalmıştır. Sıcak, soğuk, yağmur, kar ve bunun gibi iklim olayları insanoğlunun günlük yaşamını olumsuz yönde etkilemiş ve bu mücadelenin neticesinde elde edilen başarı ile doğru orantılı olarak, hayat insanlar için kolaylaşmıştır. Gelişen teknoloji, motorlu taşıt ve insan sayısındaki artış, dünyanın dört bir yanını saran kara yolları ve yaşanan soğuk kışlardan dolayı karşı karşıya olduğumuz en büyük sorunlardan birisi de kar ve buzla mücadele olmuştur.

Trafik seyri ve güvenlik açısından kar ve buzla mücadele hayati önem taşımaktadır. 2008 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bu mühim konu firmamızın ana çalışma alanını oluşturmakla birlikte ticari kaygıların yanına insani değerler profesyonelce eklenerek birey odaklı çözümler tarafımızca geliştirilmeye çalışılmıştır. Bu bağlamda dünya geneli ve Avrupa özelinde fırsat maliyetler değerlendirildiğinde en gözde çözüm olan kar ve buz çözücü solüsyon olarak özetlenebilecek Snow Raider markası firmamız tarafından ülkemize tanıtılmış ve her alanda olduğu gibi bu alanda da en modern yöntemlerin benimsenmesi için uğraşılmıştır.

Eski milli güreşçi olup şu anda da Güreş Serbest Milli Takımı Teknik Direktörlük yapan ve kariyeri boyunca başarı ile ülkemizi temsil ederek ay yıldızlı bayrağımızı kazandığı şampiyonluklar ve derecelerle göndere çektiren Elvan MERT önderliğinde çalışmalarını sürdüren firmamız ön plana ticari kaygıların yerine “birey” ve milli menfaatleri koyarak hareket etmektedir. Şirket müdürümüzün “ Hizmet etmek, kar etmekten daha önemlidir” sözü şirketimizin felsefesini çok güzel bir şekilde özetlemektedir. Son olarak genel anlamda felsefemiz “en ekonomik, en modern ve en faydalı yöntemlerle çalıştığımız alanda ülkemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmektir” diyerek verdiğimiz hizmetin garantisini firmamızın ve şirket yetkililerimizin geçmişiyle sizlere sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; Misyonumuz kar ve buzla mücadele konusunda insanlara en modern ve en faydalı yöntemleri benimseterek bu doğrultuda kusursuz bir hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; Vizyonumuz bu işe ilk başladığımızda 40-50 ton civarında olan ve günümüzde çalışmalarımız sayesinde 7-8 bin tonu bulan solüsyon kullanımını 5 yıl içerisinde 50 bin ton seviyesine çıkarmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ

Buz Çözücü

Buz Çözücü Solüsyon Kar ve Buzla Mücadelede en etkili çözümdür.

Snow Raider

Parakende satış bidonlarımız. 40 kg olarak hazırlandı.

Spreyleme

Site , Otel , Hastane , Apartman , Restaurant vb şletmeler için etkili bir yöntem.

Tuz Kullanım Zararları

Asvalt üzerinde derin ve kalıcı hasarlar olusturur.

Buz Cozucu Kullanımı ve Faydaları

Uygulamada işçilik çok kolay ve ucuzdur. Problemi çözmek için seçtiğimiz ürün gerçekten çok etkili ve kolay olabilir. ama tek başına bu kriter asla yeterli değildir. Mücadele için seçtiğimiz yöntemin uygulamada kolay, etkin ve ucuz olması toplam maliyetimizi ciddi oranda düşürecektir.Eski yöntemlerden tuzlama yönteminde kamyonların üzerinden tuzu yola serpmek için onlarca işçi çalıştırılmak zorundadır. Snow Raider 'da ise böyle bir işgücüne ihtiyaç duyulmaz. Uygulama basittir ve işçilik maliyetleri minimize edilerek yapılır. Depolama ile Arazöz, Tanker Dönüşümü kolay ve ucuzdur.Snow Raider'ın korozif etkisi olmadığından her türlü polietilen, cam elyaflı veya sac depolarda muhafaza edilebilir. Arazöz su tankerleri kısa sürede solüsyon kullanımına uygun hale dönüştürülebilir

WEB SİTELERİMİZ

  • Buz Çözücü Solüsyon ve Buz Çözücü Kimyasallar hakkında detaylı bilgilendirme için lütfen web sitelerimiz ziyaret ediniz.

    www.mertaykimya.com MERTAY KİMYA WEB SİTESİ

  • Kar ve buzla mücadele yöntemleri için detaylı bilgilendirme için lütfen web sitelerimiz ziyaret ediniz.

    www.karvebuzlamucadele.com MERTAY KİMYA WEB SİTESİ